
Naszym celem jest stworzenie aktywnej społeczności zrzeszającej studentów cywilnych i wojskowych pasjonujących się logistyką i zarządzaniem łańcuchami dostaw, którzy wspólnie rozwijają swoje umiejętności, poszerzają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, angażują się w innowacyjne działania z zakresu logistyki cywilnej i wojskowej ze szczególnym uwzględnieniem aspektów logistyki morskiej.
Rozwijanie wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych w zakresie logistyki poprzez zaangażowanie w badania naukowe, konferencje, seminaria oraz współpracę z innymi kołami naukowymi i instytucjami działającymi w sektorze logistycznym.
Skuteczne kreowanie pozytywnego wizerunku koła i budowanie silnej marki rozpoznawalnej w środowisku akademickim, jak i w szerokim gronie organizacji działających w logistyce cywilnej i wojskowej.
Nasza wizja opiera się na trzech kluczowych filarach, którymi są:
Zapraszamy! Dołącz do nas!
Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich
ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia