Executive Master Of Business Administration

Zapraszamy do udziału w Programie Executive MBA, o profilu „Zarządzanie Bezpieczeństwem”, ukierunkowanym na problematykę zarządzania ryzykiem i cyberbezpieczeństwem, który będzie realizowany na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich, przy współpracy z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów.

Program Executive MBA o profilu „Zarządzanie bezpieczeństwem” adresowany jest do kadry menedżerskiej przedsiębiorstw, instytucji sektora administracji publicznej oraz zarządców infrastruktury krytycznej, dla których kwestie bezpieczeństwa mają znaczenie strategiczne.

  • Uczestnicząc w Programie Executive MBA o profilu „Zarządzanie bezpieczeństwem”, Słuchacz zdobędzie praktyczne umiejętności przywódcze i zarządcze, które w ocenie specjalistów są najistotniejsze, ale rzadko posiadane przez przyszłych Menedżerów.
  • Dyplom MBA to konkretny sygnał dla rynku, odczytywany nie tylko poprzez pryzmat wysokiego prestiżu naszej uczelni, dla której zarządzanie bezpieczeństwem, w tym zarządzanie ryzykiem i cyberbezpieczeństwem, jest działalnością priorytetową, ale również wysokiej pozycji eksperckiej naszego partnera, z którym ten program realizujemy.

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz we wszelkich sprawach administracyjno – organizacyjnych dotyczących Programu Executive MBA o profilu „Zarządzanie bezpieczeństwem” prosimy kontaktować się z koordynatorem programu:

P. Halina Frątczak: Tel. +48 600 095 672, e-mail: h.fratczak@gfkm.pl.

Więcej na stronie internetowej Programu oraz w zaproszeniu do udziału w Programie.

Struktura programu do pobrania: POBIERZ.